En-es

Forum teatru "en-es"


#1 2008-07-15 16:43:07

Paulina

Stawia pierwsze kroki

3998961
Zarejestrowany: 2008-07-06
Posty: 53
Znak zodiaku: Baran
Zainteresowania: Teatr

Wakacje

Tak sobie pomyślałam że może zrobie taką sondę żeby nasze forum było ciekawsze....... a temat wydał się najbardziej pasujący.


Są dni, są chwile, są ludzie i są debile

Offline

 

#2 2008-07-15 19:32:17

Justynka

Powoli wyczuwa klimat

610068
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-25
Posty: 129
Znak zodiaku: Panna
Zainteresowania: Teatr oczywiście :*
Urodziny: 2. września

Re: Wakacje

hm.. szczerze mówiąc to moje chyba jeszcze się nie zaczęły Siedzę w domu, co jakiś czas wyjdę gdzieś... ostatnio kilka dni pracowałam w sklepie (bo rodzice chcieli sobie powakacjować ;D ). Póki co wypoczywam w jednym miejscu, przy okazji wertuję też książki z tekstami na egzaminy...
Czekam na obóz Jeśli dobrze pójdzie, to przed obozem pojadę jeszcze do Gliwic, ale to zależy od tego czy mój samochodzik się naprawi (oby). Ja myślę, że ocenię już po wakacjach, bo jak na razie to: "nie jest tak źle, dobrze wcale"


"A teatr jest po to,żeby wszystko było inne niż dotąd.
Żeby iść do domu w zamyśleniu, w zachwycie.
I już zawsze odtąd księżyc w misce widzieć... "

"Żaden kwiat sztuki nie rozkwitł w pełni, jeśli nie żywiły go łzy bólu."
Samą wiarą nie zdziała się wiele, ale bez wiary nie zdziała się nic.

Offline

 

#3 2008-07-27 12:58:35

Ala

Stawia pierwsze kroki

8569342
Zarejestrowany: 2008-06-27
Posty: 31
Znak zodiaku: Baran

Re: Wakacje

A ja dziś wróciłam ze Sztutowa i zaraz zacznę się pakować na obóz, a raczej przepakowywać z jednej torby w drugą ;D Moje są wprost fantastyczne!! Byłam nad morzem, jutro obóz, a pod koniec wakacji jadę na koncert 50 Centa... <jupi> Tak się cieszę! A po wakacjach jadę do Egiptu. To moje najlepsze w życiu!!!

P.S. Nie mogę się doczekać obozu!!


Energią rozerwana z każdej strony...

Offline

 

#4 2008-08-11 20:57:45

Paulina

Stawia pierwsze kroki

3998961
Zarejestrowany: 2008-07-06
Posty: 53
Znak zodiaku: Baran
Zainteresowania: Teatr

Re: Wakacje

No hej dziewczynki wy pewnie jeszcze na obozie? T ak wam zazdroszczę! Mam nadzieje, że opowiecie wszystko na forum jak wrócicie. Szczerze mówiąc to mam wachane uczucia co do tego że sie kończą. Z jednej strony fajnie bo wreszcie zaczną się spotkania en-es no i szkoła w której mimo wszystko nie jest aż tak źle; ale koniec z leniuchowaniem, masą wolnego czasu i tą miłą beztroską.


Są dni, są chwile, są ludzie i są debile

Offline

 

#5 2008-08-12 16:11:38

Justynka

Powoli wyczuwa klimat

610068
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-25
Posty: 129
Znak zodiaku: Panna
Zainteresowania: Teatr oczywiście :*
Urodziny: 2. września

Re: Wakacje

Już wróciłyśmy! Było rewelacyjnie! Robiliśmy happeningi i spektakle. Poznałyśmy nowych cudownych ludzi i wiele nauczyłyśmy się. Walak niech się chowa ze swoimi wyimaginowanymi umiejętnościami i talentem! ;D  (a teraz wpadło mi do głowy: też możemy robić happeningi po mieście )


"A teatr jest po to,żeby wszystko było inne niż dotąd.
Żeby iść do domu w zamyśleniu, w zachwycie.
I już zawsze odtąd księżyc w misce widzieć... "

"Żaden kwiat sztuki nie rozkwitł w pełni, jeśli nie żywiły go łzy bólu."
Samą wiarą nie zdziała się wiele, ale bez wiary nie zdziała się nic.

Offline

 

#6 2008-08-14 15:03:42

Kasia:]

Raczkuje

7947372
Skąd: ELBLĄG
Zarejestrowany: 2008-06-27
Posty: 27
Znak zodiaku: Panna

Re: Wakacje

NO BYŁO ZAJEBIŚCIE!!!!!!!! Normalnie jeszcze teraz tęsknie za tymi wszystkimi wspaniałymi ludżmi ( szczególnie za panią Eweliną). A najlepsze jest w tym obozie to, że odpoczywając i dobrze się bawiąc tak dużo się nauczyłam i z siebie dałam w tych spektaklach i przy ich tworzeniu... ach normalnie jakbym na nowo znalazła w sobie ten zapał, by zawsze aktorstwo było w moim życiu na pierwszym miejscu. Nie sądziłam , że tyle potrafię  i wreszcie otworzyły mi się oczy co do Walaka, to przez niego ciągle uważałam, że nic mi się z aktorstwem nie uda w życiu zrobić, a okazało się teraz po obozie, że bez aktorstwa nie wyobrażam sobie mojego życia! Teraz wiem, że mogę bez niego osiągnąć o wiele więcej i do niczego on mi nie jest potrzebny! Musimy dziewczyny pokazać na co nas stać, a stać nas na wiele.. Dozobaczenia we wrześniu.

Ps: Mnie nie będzie pierwszy tedzień września w Elblągu, i mam prośbe czy mogłybyśmy zrobić pierwsze spodkanie w drugim tygodniu, bo bardzo mi zależy żeby na nim być..i chyba by było nawet lepiej jak byśmy były wszystie przy uzgadnianiu różnych spraw organizacyjnych no nie?


Zawsze pisałam wiersze. [...] Nigdy nie wiedziałam, co myślę, dopóki nie przeczytałam tego w którymś z moich wierszy.  - Virginia Hamilton Adair

Offline

 

#7 2008-08-14 16:28:32

Justynka

Powoli wyczuwa klimat

610068
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-25
Posty: 129
Znak zodiaku: Panna
Zainteresowania: Teatr oczywiście :*
Urodziny: 2. września

Re: Wakacje

Spoczko oczko Kasiulko - pierwsze oficjalne spotkanie będzie w drugim tygodniu września

P.S. Wiecie co? Ja to mam pecha. Przed wyjazdem na obóz  miałam jechać do cioci w Gliwicach, ale samochód się zepsuł, ale była szansa, żebym teraz pojechała i znów klops! Ciocia pojechała na operację kolan... ehhh


"A teatr jest po to,żeby wszystko było inne niż dotąd.
Żeby iść do domu w zamyśleniu, w zachwycie.
I już zawsze odtąd księżyc w misce widzieć... "

"Żaden kwiat sztuki nie rozkwitł w pełni, jeśli nie żywiły go łzy bólu."
Samą wiarą nie zdziała się wiele, ale bez wiary nie zdziała się nic.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.haxballonline.pun.pl www.whatsup.pun.pl www.wanderofshinobi.pun.pl www.rcdriftpodlasie.pun.pl www.realitygaming.pun.pl