En-es

Forum teatru "en-es"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#21 2008-09-12 16:22:36

natalia123

Raczkuje

9158404
Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 11

Re: Terminy spotkań

hej i co byłyście w MDK u????? i co???

Offline

 

#22 2008-09-12 19:50:10

Justynka

Powoli wyczuwa klimat

610068
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-25
Posty: 129
Znak zodiaku: Panna
Zainteresowania: Teatr oczywiście :*
Urodziny: 2. września

Re: Terminy spotkań

Byłyśmy. Akurat trafiłyśmy na Twoją nauczycielkę
Pogadałyśmy trochę z nią, czego byśmy chciały i ona powiedziała, że jeśli chcemy, to ona nie będzie nic ingerować w nasze sprawy, jedynie będzie prowadzić jakiś dziennik, w którym będziemy zapisane, żeby kierownik się nie czepiał. My będziemy mieć nasze zajęcia na sali, a ona w tym czasie prowadzi jakieś literackie zajęcia w innym pomieszczeniu. Chodzi o to, że nie mogłybyśmy mieć zajęć w MDK bez wykwalifikowanego instruktora. Możemy przychodzić we wtorki i czwartki od 15.00 do 17.00. Pierwsze zajęcia mamy w czwartek.  Myślę, że dało by radę spotykać się np. na 15.30 (wiem, ze Ala kończy 15.10) i po prostu o 17.00 przejdziemy gdzieś do gabinetu, bo po prostu salę będziemy musiały zwolnić...  A jeśli już na prawdę choćbyśmy nie wiem jak kombinowały, nie przypasuje nam jeden z dni, możemy umówić się na wygodniejszy termin i byśmy ćwiczyły w tym pomieszczeniu, o którym już mówiłam, chociaż lepszym rozwiązaniem wydaje mi się MDK, ale to jeszcze w czwartek się dogadamy.
Ogólnie to ciekawa przyszłość przed nami, tak mi się wydaje


"A teatr jest po to,żeby wszystko było inne niż dotąd.
Żeby iść do domu w zamyśleniu, w zachwycie.
I już zawsze odtąd księżyc w misce widzieć... "

"Żaden kwiat sztuki nie rozkwitł w pełni, jeśli nie żywiły go łzy bólu."
Samą wiarą nie zdziała się wiele, ale bez wiary nie zdziała się nic.

Offline

 

#23 2008-09-12 20:04:34

Ala

Stawia pierwsze kroki

8569342
Zarejestrowany: 2008-06-27
Posty: 31
Znak zodiaku: Baran

Re: Terminy spotkań

Sorry, że nic nie pomagam załatwić, ale nie było mnie w Elblągu, jak wiecie. Ale wszystko już poczytałam, co tam się u Was działo. Teraz jestem już na miejscu, więc oczywiście będę w miarę możliwości na wszystkich spotkaniach... xD ;D Do zobaczenia w czwartek w MDK-u


Energią rozerwana z każdej strony...

Offline

 

#24 2008-09-16 16:06:07

Paulina

Stawia pierwsze kroki

3998961
Zarejestrowany: 2008-07-06
Posty: 53
Znak zodiaku: Baran
Zainteresowania: Teatr

Re: Terminy spotkań

bierzemy ze sobą do mdk-u ubrania sportowe.
Bedziemy już zaczynać coś robić z BUNKREM? Może mogłybyśmy chociaż sobie to razem przeczytać, pomyśleć nad ewentualnym rozdzielenim ról, itp. Tak sobie pomyślałam bo będziemy się rzadko spotykać a fajnie by było zacząć już coś robić. Odpiszcie co o tym myślicie. A jeśli chodzi o bunkier to może mógłby ktoś wydrukować bo ja nie mam drukarki.

Ostatnio edytowany przez Paulina (2008-09-16 16:08:02)


Są dni, są chwile, są ludzie i są debile

Offline

 

#25 2008-09-16 18:08:02

Kasia:]

Raczkuje

7947372
Skąd: ELBLĄG
Zarejestrowany: 2008-06-27
Posty: 27
Znak zodiaku: Panna

Re: Terminy spotkań

Myślę, że powinnyśmy już zaczynać działać jeśli będziemy wszystkie. Ja też nie mam drukarki niestety... Co do ról to zależy mi na tym żeby być Zuzą, chyba nikomu to nie przeszkadza no chyba, że zrobimy sprawiedliwiej przydział ról i poprostu będziemy losować. Jak by się ktoś znalazł z drukarką to niech wydrukuje tak z trzy razy, zeby było nam łatwiej przeanalizować i ewentualnie pozmieniać rzeczy w scenaiuszu, które nam nie pasują. Mogę oddać za papier i tusz


Zawsze pisałam wiersze. [...] Nigdy nie wiedziałam, co myślę, dopóki nie przeczytałam tego w którymś z moich wierszy.  - Virginia Hamilton Adair

Offline

 

#26 2008-09-16 18:19:35

Justynka

Powoli wyczuwa klimat

610068
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-25
Posty: 129
Znak zodiaku: Panna
Zainteresowania: Teatr oczywiście :*
Urodziny: 2. września

Re: Terminy spotkań

Ja mam drukarkę i moge wydrukawać (za darmo! ) więc kto się piszę na listę do drukowania?
A jeśli chodzi o role, myślę, że mogłybyśmy najpierw kilka razy poczytać tekst, żeby zapoznać się a później na spontana improwizować i za każdym razem zmieniać role i zobaczyć kto w czym się najlepiej odnajdzie, no chyba, że akurat tak wyjdzie, że każda chciałaby być inną osobą i nie będzie to potrzebne(jak znam życie, pewnie tak nie będzie )
cieszę się, że robimy coś swojego już bez pawlaka i jego głupiego uśmieszku


"A teatr jest po to,żeby wszystko było inne niż dotąd.
Żeby iść do domu w zamyśleniu, w zachwycie.
I już zawsze odtąd księżyc w misce widzieć... "

"Żaden kwiat sztuki nie rozkwitł w pełni, jeśli nie żywiły go łzy bólu."
Samą wiarą nie zdziała się wiele, ale bez wiary nie zdziała się nic.

Offline

 

#27 2008-09-16 20:26:26

Kasia:]

Raczkuje

7947372
Skąd: ELBLĄG
Zarejestrowany: 2008-06-27
Posty: 27
Znak zodiaku: Panna

Re: Terminy spotkań

Ja się pisze


Zawsze pisałam wiersze. [...] Nigdy nie wiedziałam, co myślę, dopóki nie przeczytałam tego w którymś z moich wierszy.  - Virginia Hamilton Adair

Offline

 

#28 2008-09-19 14:49:22

Paulina

Stawia pierwsze kroki

3998961
Zarejestrowany: 2008-07-06
Posty: 53
Znak zodiaku: Baran
Zainteresowania: Teatr

Re: Terminy spotkań

Piszę termin następnego spotkania, żeby nie było wątpliwości. O godzinie 14:45 spotykamy się przed Promykiem a ja z Natalią o 14:15 przed Rosmanem na Gwiezdnej. Jak by się coś zmieniło to informujmy się tak jak ustaliłyśmy.


Są dni, są chwile, są ludzie i są debile

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.obozherosow.pun.pl www.fightingdreamers.pun.pl www.worldofwrestling.pun.pl www.aplikacjakielce.pun.pl www.branchclosed.pun.pl